Bizim Tatilevlerimiz

Doğal taşlardan yapılan 85metrekarelik evlerde konforlu bir tatil sizi bekliyor.Kalın taş duvarlar ve kiremit kaplı çatı sayesinde sürekli tabii serinliğini koruyan odalar.Çatılı geniş teraslarda doyumsuz doğa manzarasında dinlenme. Her evin salonu şömineli ve açık mutfaklıdır.

 

Resmi tıklayın

Yatak odasında 2m x 2m yataklar, Osmanlı odasında iki tek kişilik yatak  bununla birlikte her odada ahşap dolaplarla döşenmiştir. Banyomuzda bulunan jakuzi ile büyük bir konfor sunulmaktadır. Bütün odalarımızın tabanı ahşapla kaplıdır. Doğal malzeme kullanmaya özen gösterdiğimiz evlerimizde sağlıklı ve ferah bir tatil imkanı sağlanmıştır.

 

Resmi tıklayın

  

Resmi tıklayın

Konforunuz için salonda uydulu TV, güneş enerjisinden sıcak su ve kışın kalorifer bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfağımızda (ocak, elektrikli fırın, büyük boy buzdolabı ve bir bulaşık makinesi bulunur). Kahve makinesi, su ısıtıcısı, tabak, çatal, bıçak setleri, bardak, tencere gibi mutfak eşyalarımız kullanıma hazır bulunmaktadır. Evlerimiz 3200m2'lik yeşil bir alanda yüzme havuzunun çevresinde bulunmaktadırlar.

  

Resmi tıklayın

Evlerin etrafında bol miktarda meyve ve sebze yetişmektedir.

Daha çok görmek için foto albümüne bakınız